Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Olej na plátně adjustovaném na lepence, 50 x 70 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. Štolovský, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem autora.Autor viz T 2/566, TB 32/105, B 9/845."